Nowe rozwiązania w Kupieckim Dworze

Wybudowany w duchu tradycyjnego, góralskiego folkloru Kupiecki Dwór to piękne miejsce, w którym można nabyć nietuzinkowe towary. Chcemy być w nieustannym kontakcie z naszymi Gośćmi, przez co poczyniliśmy odpowiednie kroki.

Pierwszym z nich jest utworzenie profilu na portalu Facebook - Fanpage Kupiecki Dwór. Pozwoli nam to na dotarcie do wszystkich klientów i pozostanie z nimi w stałym kontakcie. Będzie możliwość zadawania pytań na naszym oficjalnym koncie, do czego serdecznie zachęcamy. Konto to zostało stworzone z myślą o wymianie poglądów na temat samego Kupieckiego Dworu. Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne. W ten sposób opinie Gości pozwolą nam na nieustanny rozwój i udoskonalanie tego miejsca. Platforma Facebook umożliwi nam również na bieżąco informowanie osób, które odwiedzają Kupiecki Dwór, o zbliżających się promocjach, ważnych wydarzeniach lub zmienionych godzinach otwarcia.

Dla wygody odwiedzających, powstała również strona internetowa Kupieckiego Dworu, będąca oficjalnym miejscem, które posłuży jako platforma z najważniejszymi informacjami, nowinkami, relacjami z wydarzeń. Dzięki stworzeniu tego portalu, odwiedzający nas Goście, otrzymają najświeższe wiadomości o działalności galerii. Została również utworzona podstrona zawierająca opisy wszystkich sklepów, szczegółowy plan przestrzenny hali handlowej oraz galeria zdjęciowa. Wszystko po to, aby zmaksymalizować komfort i kompleksowość świadczonych przez nas usług. Kliknij i zobacz plan obiektu.

Serdecznie zapraszamy do wchodzenia w interakcje z naszym profilem na portalu Facebook. Wszystkie informacje oraz komentarze będą dla nas bardzo cenną wskazówką do dalszego rozwoju. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony, gdzie będą zamieszczane najświeższe doniesienia na temat Kupieckiego Dworu.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Nasze sklepy

Korczak i Syn - Futra i kożuchy

Firma “Korczak i Syn -...

Stylove Fashion

Stylove powstało z myślą o...

Stylove torebki

Torebki, które są sprzedawane w...

Butik GUsia

Butik GUsia istnieje na rynku...

Buty Cholewa

Buty OBUV to firma, której...