Centrum Handlowe Kupiecki Dwór

Powstałe w Nowym Targu miejsce handlowe, o nazwie Kupiecki Dwór, jest szczególne z kilku względów. Pierwszym, co się rzuca w oczy, jest niesamowity wygląd zewnętrzny budynku. Wykonany z drewna obiekt nawiązuje stylistycznie do góralskiej chaty. Robi to nietuzinkowe wrażenie, a sama aura Kupieckiego Dworu jest niesamowita.

Jasnej barwy drewno jest podstawą tego budynku. Mury oraz filary, tworzące to miejsce, wykonane są z litych pni drzew, co odwzorowywuje surowe domostwa w górach. Dodatkowo pięknie zdobione balustrady i wzmocnienia dachu, idealnie dopełniają charakter tej budowli.

Unikalny styl

Wnętrze również zaskakuje. Wszędzie panuje atmosfera góralskiego folkloru, a w powietrzu unosi się zapach drewna. Surowy charakter Kupieckiego Dworu jest przedsmakiem tego, co może zastać w tym miejscu klient. Dokładniej, oferowane tutaj towary są w głównej mierze wytwarzane przez lokalnych producentów. Najczęściej spotkają się Państwo ze skórami, materiałami oraz produktami powstałymi w Polsce, którym towarzyszy oryginalność stylizacji oraz porządne wykonanie.

Galeria dla każdego

Goście odwiedzający to miejsce, natkną się na kilka kategorii tematycznych usytuowanych na terenie Kupieckiego Dworu. Są tutaj m.in.: obuwie, wyroby skórzane, galanteria, odzienia wierzchnie, garnitury oraz stroje wieczorowe, kurtki, odzież codzienna, pamiątki i sklepy spożywcze. Wystroje sklepów również są ujednolicone, aby pasowały do charakteru tego miejsca. Mianowicie, zastaniemy w nich głównie dekoracje oraz elementy wyposażenia wykonanie z drewna. Jest również lokal gastronomiczny dla osób pragnących coś zjeść podczas zakupów.

Centrum Handlowe

Wszystko tutaj sprawia, że miejsce to posiada niesamowity urok, bez zbędnych, nowoczesnych, krzykliwych akcentów. Kupiecki Dwór powstał dla osób ceniących sobie ciszę, klasyczne i tradycyjne wystroje oraz niespotykany klimat. Jeżeli stronisz od gwaru i tłumu, jest to miejsce dla Ciebie. Odnajdziesz również najwyższej klasy towary, wytworzone przez polskich producentów, przez co będą odznaczały się wspaniałą jakością i najlepszym wykonaniem.

Zobacz listę sklepów